پیام دکتر حسین نازک دست، ریاست شورای علمی کنفرانس

دکتر حسین نازک دست

اندیشمندان، مسئولین ومدعوین گرامی
استقبال و مشارکت طیف گسترده ای از مسئولین دولتی و مدیران و متخصصین از صنایع غذائی، لبنی، پروتئینی، دارویی، بهداشتی ، پتروشیمی، پلیمر، ماشین سازی و .. در طی دو روز برگزاری نخستین کنفرانس، که موجبات تشکیل کارگروه های تخصصی در حوزه بسته بندی آبزیان و مواد پروتئینی را در همان هنگام پدید آورد برگزار کنندگان را برآن داشت تا فعالیت های لازم جهت برگزاری دومین کنفرانس فناوری های نوین در بسته بندی های پلیمری را با عزمی دوچندان آغاز نمایند.

در حال حاضر لزوم توسعه امکانات صادرات مواد غذائی در راستای ارز آوری، اشتغالزائی و توسعه پایدار اقتصادی کشور و همچنین الزام تولیدکنندگان به رعایت استانداردهاي بين المللي در بسته بندي مواد غذایی و دارويي و نیاز به استفاده از بسته بندی های خاص برای صادرات اين محصولات، استفاده از فن آوريهاي نوين بسته بندي را در رقابت با تولیدکنندگان سایرکشورها امري گريز ناپذير نموده است.

با نگاهی به پیشرفت های صنایع بسته بندی درجهان، در سالهای آینده با ورود شرکت های بین المللی به بازار کشور و تشدید رقابت محصولات و تولیدات داخلی با برندهای خارجی، خلاء و کمبود دانش و فناوری های نوین بسته بندی های پلیمری در صنایع مشهود گشته و این صنعت را به کلید رقابت صنایع داخلی در آینده تبدیل خواهد نمود.

امید است به کوشش برگزارکنندگان کنفرانس و استقبال مخاطبین، امکان انتقال دانش و فناوری های نوین بسته بندی های پلیمری پدید آید و باهمت و تلاش صنعتگران، متخصصین و صاحبان صنایع دومین دوره از این کنفرانس ضمن معرفی آخرین دستاوردهای صنعت بسته بندی های پلیمری از سوی شرکت های داخلی و بین المللی، بعنوان محلی جهت ارائه راه حل های نوین و کاربردی بسته بندی در راستای نیازهای ارائه شده از سوی صنایع داخلی کشور بدل گردد.

دکتر حسین نازک دست
ریاست شورای علمی کنفرانس
فناوری های نوین در بسته بندی های پلیمری

زمان های مهم

آخرین مهلت ارسال متن کامل مقالات: 20 دی ماه
تاریخ اعلام نتایج داوری مقالات: 1 بهمن ماه

آخرین مهلت ثبت نام  مرحله اول: 1 دی ماه
آخرین مهلت ثبت نام  مرحله دوم: 15 بهمن ماه

سخنرانان کلیدی

دریافت پوستر

مکان کنفرانس

1
هتل المپیک
1
هتل المپیک تهران

حامیان رسانه ای